«В’юнка» «грюкає дверима» в матчі проти срібного призера

0
162

Ані два тижні відпочинку, ані відсутність хвилювання за турнірні розклади не допомогли березенському «Поліссю» «зняти прокляття» сосницького стадіону, на якому вони ось уже втретє програють з різницею у 3 м’ячі.

Сам матч при цьому видався просто вибуховим. Він вмістив і вилучення в складі обох команд, і травми, які, здавалось би, не дозволять продовжити поєдинок гравцям, знову-таки, обох команд, і навіть несподівану появу на полі фаната сосницької команди…

  • «В’юнка» 3-0 «Полісся» (Березна) (2-0). Забиті голи: Рудя Євген, Мінченко Олександр, Мироненко Денис.

«В’юнка» виявилася єдиною командою, яка не програла в цьому розіграші на полі березенців (а результатом того матчу, що закінчився нульовою нічиєю, вона була менш вдоволена, аніж її суперник). Вдома ж матчі з березенцями у сосничан традиційно виходять вище всіляких похвал. Не став виключенням і матч звітний.

Якщо на початку зустрічі березенці ще намагалися ув’язатися у рівну гру зі своїм опонентом, то після забитого «В’юнкою» м’яча контроль над матчем цілком і повністю захопили сосницькі футболісти. Закріпили ж свою перевагу вони м’ячем, забитим «у роздягальню».

Другий тайм виявився ще більш емоційним та пристрасним. Він умістив не згасаючі потуги «Полісся» відігратися, які, втім, успішно ліквідувалися «в’юнами». Звісно, і самі сосничани не просто «відбували номер», а навпаки, видали на розсуд широкого загалу кращі зразки своєї комбінаційної гри.

Не примусив на себе довго чекати і третій гол, який остаточно зняв усі питання в матчі. До речі, догравали матч команди в неповних складах, адже після сутички біля штрафного майданчика сосничан по гравцю із кожної команди арбітр вирішив вилучити. Втім, це не завадило господарям довести матч до впевненої перемоги, яка не дозволила переслідувачу команди в особі менського «Авангарда» змістити сосницьку команду із четвертої сходинки.

Інші поєдинки турніру завершилися так:

  • «Синявка» 0-11 СК «Мена» «Десна» (Макошино) 0-5 «Авангард» (Мена).

Чемпіоном турніру вже вкотре став СК «Мена», набравши 41 очко. Срібним призером стало «Полісся», набравши 36 залікових пунктів і зробивши таким чином один крок на гору порівняно з минулим сезоном. Бронзові медалі із тридцятьма набраними очками в активі «Кудрівки». Порівняно з минулим сезоном команда зробила одразу два кроки на гору. Стільки ж очок, проте гірші показники в особистих іграх не дозволили «В’юнці» піднятися вище четвертого місця, на якому команда завершила й минулорічний розіграш турніру.

Найбільше розчарування цього року – менський «Авангард», який минулого року був другим, а цьогоріч опинився на екваторі турнірної таблиці із двадцятьма дев’ятьма очками в активі.

Вилетіла до першої ліги «Синявка», яка набрала 6 очок, лише на 1 бал відставши від «Дягової», яка рятівний бал здобула в передостанньому турі у Волинці. Щодо дебютантів цьогорічного розіграшу, то команда з півночі нашого району виступила більш, ніж достойно, посівши сьоме місце.

В наступному році у «вишці» гратимуть чемпіони першої ліги семенівський «Фаворит», менський «Кооператор» та стольненське «Торнадо-Праця». Всі вони забезпечили собі вихід до вищої ліги задовго до закінчення регулярного чемпіонату.

Поки команди першої ліги гратимуть останній тур, на футбольних полях Сосниччини відбудеться одразу два футбольні турніри. В суботу, 23 вересня – у Великому Усті відбудеться традиційний Кубок Задесення. В неділю, 24 вересня – гостей прийматиме вже сосницький центральний стадіон. Цього ж дня у Мені відбудеться жеребкування Кубку «Золота осінь», який стартує вже першого жовтня.

Матч проходив у місті Мена по домовленості сторін.

Юрій Товстоп’ят
Вісті Сосниччини №38/9904 за 23 вересня 2017 року

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here