Третій міжрайонний турнір з шахів – у Сосниці

0
141

Шахісти області продовжили святкування 123-ої річниці з дня народження нашого земляка, письменника Олександра Довженка, з нагоди Дня фізичної культури і спорту й Всеукраїнського олімпійського тижня проведенням третього міжрайонного турніру з швидких шахів за сприяння сектору у справах сім’ї і спорту райдержадміністрації і організацією шахових активістів Сергія Редьки, Андрія Гонтковського, Олександра Крючкова, Івана Матвієнка.

Присутніх шахістів з Чернігова, Остра, Ніжина, Мени, Хмельницького, Корюківки, Конотопа, Сновська, Борезни, Сосниці привітала завідуюча цього сектору Наталія Перфільєва, а головний спеціаліст сектору Яна Попченко вручила віце-президенту шахової федерації області Івану Остаху коровай, випечений Сосницьким хлібокомбінатом. Кожному з гостей і присутніх він був смачним, за що велика подяка пекарям та директору Олегу Стешенку.

Іван Остах розповів про стан шахових справ в області та від імені всіх висловив вдячність організаторам і керівництву технікуму за надання приміщення, а викладачам фізвиховання Станіславу Михайловському та Олександру Шевченку за підготовку спортзалу до турніру.

Переможці визначилися за двома категоріями, групами шахістів: загальному і ветеранському, оскільки із 28 учасників було 12 ветеранів (кому за 60).

За загальним порядком переможцем став Юрій Дорошенко з Мени, друге посів 12-річний учень Чернігівської КДЮСШ №1 Назар Лаптій – чемпіон України з шахового бліцу, третє місце – за його тренером Юрієм Куценком.

Серед ветеранів троє учасників набрали однакову кількість балів. Тому переможця визначив комп’ютер за шаховим коефіцієнтом Бухальця. Ним став сосничанин Іван Матвієнко, другим – Олександр Кравченко (Борзна), третім – Валерій Стук (Чернігів).

Переможцям і призерам до десятого місця вручені кубки, медалі, грамоти і грошові винагороди.

Іван Матвієнко, голова шахового осередку району
Вісті Сосниччини №38/9904 за 23 вересня 2017 року

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here