Понеділок, Вересень 25, 2017
Додому Довідкова інформація Розклад руху автобусів Сосниця

Розклад руху автобусів Сосниця

Маршрут (↔) Відправлення від АС Сосниця Прибуття в кінцевий пункт Відпряв-лення з кінцевою пункту Прибуття на АС Сосниця У режимі рейсового автобуса
Сосниця – Матвіївка 4:50 5:20 14:00 14:30 Пт, Сб, Нд
Сосниця – Ляшківці 5:25 6:19 6:29 7:24 Пн, Пт, Нд
Сосниця – Матвіївка 5:30 6:25 6:40 7:35 Пн, Ср
Короп – Прилуки ч/з Ніжин 5:31 10:26 10:34 15:11 щодня
Сосниця – Гай 5:50 6:43 6:48 7:41 Вт, Чт
Сосниця – Мена 6:00 6:43 10:00 10:50 Нд
Борзна – Чернігів 6:01 7:50 13:20 15:09 Пн, Пт
Короп – Чернігів 6:09 7:49 8:15 9:55 щодня
Атюша – Чернігів 6:24 8:00 14:10 15:48 щодня
Сосниця – Конятин 6:30 7:20 7:25 8:13 Пн, Ср, Пт
Шабалинів – Чернігів 6:30 8:07 12:20 13:54 щодня
Короп – Київ ч/з Чернігів 6:34 10:50 14:45 18:53 щодня
Свердловка – Чернігів 6:35 8:43 15:35 17:35 Пн, Вт, Ср, Чт ,Пт
Борзна – Чернігів 6:36 8:12 13:50 15:23 Пн, Вт, Ср, Чт ,Пт
Батурин – Чернігів 6:48 8:27 16:11 17:48 щодня
Борзна – Чернігів 6:58 8:46 14:57 16:43 щодня
Н.Сіверський – Чернігів 7:03 9:00 17:47 19:44 Вт, Ср, Чт, Нд
Н.Сіверський – Чернігів 7:08 8:48 16:05 17:45 щодня
Н.Сіверський – Чернігів 7:10 8:48 12:36 14:14 щодня
Чернігів — Суми 7:13 13:00 14:50 20:25 щодня
Чернігів – Н.Сіверський 7:16 8:53 9:25 11:03 щодня
Бахмач – Чернігів 7:24 9:11 12:15 13:56 щодня
Сосниця – Прилуки 7:25 12:13 13:45 18:35 Пт, Нд
Матвіївка – Чернігів 7:30 9:26 14:15 16:05 Пт
Матвіївка – Чернігів 7:30 9:26 10:38 12:34 Сб
Сосниця – Гай 7:30 8:21 8:30 9:23 Пн
Сосниця – Чернігів 7:30 9:26 10:38 12:34 Пн, Вт, Ср, Чт
Матвіївка – Чернігів 7:30 9:26 10:38 12:34 Нд
Короп – Чернігів 7:36 9:15 16:00 17:39 Пн, Вт, Ср, Чт ,Пт
Сосниця – Бутівка 7:40 8:17 8:20 9:12 Пн, Ср, Пт
Розльоти – Чернігів 7:41 9:20 16:25 18:00 щодня
Короп – Чернігів 7:52 9:30 15:03 16:41 щодня
Сосниця – Ляшківці 8:00 8:54 9:20 10:14 Вт, Чт
Н.Сіверський – Київ АВ ч/з Чернігів 8:05 12:35 15:00 19:30 Пт, Нд
Чернігів – Н.Сіверський ч/з Сосницю 8:05 9:41 13:30 15:10 щодня
Н.Сіверський – Чернігів 8:07 9:47 17:50 19:30 Пн, Вт, Ср, Чт, Сб
Чернігів – Короп 8:30 9:29 15:45 16:44 Пн, Нд
Короп – Чернігів 8:49 10:27 18:43 20:21 щодня
Чернігів – Борзна 8:55 10:40 12:00 13:45 щодня
Чернігів – H.Сіверський 9:20 10:58 14:10 15:47 щодня
Н.Сіверський – Чернігів 9:32 11:24 17:20 19:03 щодня
Короп – Чернігів ч/з Мену 9:40 11:20 16:40 18:21 Пн, Вт, Ср, Чт, Пт
Грем’яч – Чернігів 9:56 11:35 14:00 15:39 щодня
Чернігів – Короп 10:00 10:59 5:05 6:04 щодня
Чернігів – Н.Сіверський 10:28 12:05 12:40 14:17 щодня
Чернігів – Радичів ч/з Сосницю 10:35 12:39 15:30 17:53 Пт, Сб, Нд
Б.Вороб’ївська – Чернігів 10:40 12:35 13:30 15:25 Пн, Пт, Нд
Короп – Чернігів 10:55 12:29 12:45 14:20 Пт, Нд
Чернігів – Н.Сіверський ч/з Сосницю 10:58 12:35 16:15 18:01 Пт, Нд
Н.Сіверський – Чернігів 11:05 12:39 5:40 7:14 щодня
Семенівка – Київ (АС «Дарниця») ч/з Козелець 11:30 16:20 11:50 16:27 щодня
Короп – Чернігів 11:39 13:19 14:25 16:05 щодня
Київ – Н.Сіверський ч/з Сосницю 12:20 13:58 15:15 17:25 щодня
Н.Сіверський – Чернігів 12:21 14:01 15:12 16:48 щодня
Сосниця – Конятин 12:30 13:20 13:35 14:25 Пн, Ср, Пт, Нд
Чернігів – Матвіївка ч/з Вільшане 12:39 13:55 6:00 7:25 Сб
Чернігів – Матвіївка 12:39 13:23 6:00 7:25 Нд
Чернігів – Короп 12:40 13:39 11:40 12:39 щодня
Короп – Чернігів 12:44 14:24 10:55 12:35 щодня
Сосниця – Ляшківці 12:55 13:49 14:00 14:54 Вт, Чт
Сосниця – Бутівка 13:00 13:37 13:40 14:32 Пн, Ср, Пт
Чернігів – Понорниця 13:04 13:57 15:00 15:53 Вт, Ср, Чт, Сб, Нд
Н.Сіверський – Чернігів 13:16 14:50 16:46 18:21 щодня
Чернігів – Н.Сіверський 13:30 15:16 17:25 19:11 щодня
Сосниця – Ляшківці 13:35 14:29 14:30 15:24 Нд
Борзна – Чернігів 13:50 15:40 7:00 8:50 щодня
Чернігів – Шабалинів ч/з Короп 13:57 15:28 5:00 6:27 щодня
Чернігів – Бахмач ч/з Сосницю 14:01 16:26 5:00 7:19 щодня
Чернігів – Н.Сіверський 14:17 15:54 5:30 7:07 щодня
Н.Сіверський – Чернігів 14:19 15:52 8:50 10:26 щодня
Чернігів – Короп 14:25 15:24 .  9:50 10:49 Пт, Нд
Сосниця – Чернігів 14:30 16:26 18:30 20:26 Пн, Вт, Ср, Чт, Сб
Конятин – Чернігів 14:30 16:26 18:30 20:26 Пт, Нд
Короп – Чернігів ч/з Мену 14:43 16:18 16:40 18:21 Нд
Сосниця – Матвіївка 14:55 15:50 16:05 17:09 Пн, Ср
Чернігів – Борзна ч/з Ядути 15:11 16:35 4:35 5:56 Пн, Пт
Прилуки – Короп 15:13 16:14 4:30 5:29 щодня
Сосниця – Гай 15:15 16:08 16:18 17:11 Пн, Вт, Чт
Н.Сіверський – Чернігів 15:15 16:57 6:20 8:02 щодня
Чернігів – Борзна ч/з Шаповалівку 15:25 16:24 5:53 6:34 Пн, Вт, Ср, Чт ,Пт
Чернігів – Б.Вороб’ївська ч/з Чайкине 15:30 18:51 6:45 10:35 Пт, Нд
Чернігів – Грем’яч ч/з Н. Сіверський 15:44 18:30 6:40 9:51 щодня
Матвіївка – Чернігів 15:45 17:46 19:00 20:56 Нд
Н.Сіверський – Чернігів 15:50 17:31 7:37 9:17 щодня
Чернігів – Атюша ч/з Сосницю 15:51 18:28 4:15 6:21 щодня
Понорниця – Чернігів 15:56 17:37 11:20 13:01 Вт, Ср, Чт, Пт, Нд
Сосниця – Ляшківці 16:06 17:00 17:05 17:59 Пт
Чернігів – Матвіївка 16:07 17:00 6:00 7:25 Пт
Чернігів – Короп 16:10 17:09 10:35 11:34 щодня
Київ – Семенівка ч/з Холми 16:30 18:30 9:30 11:27 щодня
Чернігів – Борзна ч/з Шаповалівку 16:48 17:49 5:50 6:51 щодня
Короп – Чернігів 16:49 18:24 6:50 8:25 Пт, Нд
Чернігів – Н.Сіверський 16:50 18:27 10:45 12:19 щодня
Н.Сіверський – Київ АВ ч/з Козелець 17:30 22:15 7:10 12:15 щодня
Короп – Чернігів 17:34 19:14 19:35 21:15 щодня
Чернігів – Свердловка ч/з Сосницю 17:40 18:46 5:10 6:30 Пн, Вт, Ср, Чт ,Пт
Чернігів – Короп 17:44 18:47 6:25 7:31 Пн, Вт, Ср, Чт ,Пт
Чернігів – Н.Сіверський 17:48 19:26 5:11 6:58 щодня
Чернігів – Багурин 17:53 19:47 4:25 6:43 щодня
Радичів – Чернігів 17:58 19:45 8:40 10:30 Пт, Сб, Нд
Чернігів – Розльоти 18:03 19:48 6:05 7:36 щодня
Н.Сіверський – Чернігів 18:03 19:45 9:02 10:56 щодня
Чернігів – Н.Сіверський 18:23 20:00 11:40 13:14 Пт, Нд
Чернігів – Короп 18:26 19:25 8:40 9:37 Пн, Вт, Ср, Чт ,Пт
Київ – Короп 18:58 20:03 5:24 6:29 щодня
Чернігів – Н.Сіверський 19:05 20:44 7:49 9:27 щодня
Н.Сіверський – Чернігів 19:14 20:56 11:35 13:27 щодня
Чернігів – Н.Сіверський 19:33 21:11 6:26 8:00 Пн, Вт, Ср, Чт ,Сб
Київ – Н.Сіверський ч/з Сосницю 19:35 21:15 6:20 8:00 Пт, Нд
Чернігів – Короп ч/з Понорницю 20:26 21:32 7:42 8:44 щодня
Суми – Чернігів 20:28 22:20 5:15 7:08 щодня
Чернігів – Короп 21:20 22:19 16:30 17:29 щодня
Сосниця – Матвіївка 17:10 17:57 Пт