Служба «102» повідомляє. За 04.02.2017

0
398
  1. 8 лютого до чергової частини поліції із заявою звернувся гр. Ф житель с. Загребелля, який повідомив про те, що громадянин П. шахрайським способом заволодів грошима в сумі  1921 грн. за доставку токарного верстата, якого заявник замовив на сайті ОЛХ.
  2. Цього дня на службу 102 звернувся гр. Д. з тим, що наочно знайомий громадянин завдав заявнику тілесні ушкодження.
  3. 9 лютого було повідомлено, що в ході проведення відпрацювання Чернігівської області виявлено факт крадіжки невстановленою особою з приміщення дачного будинку, який належить гр. М, мешканки м. Чернігів та розташований в с. Матвіївна Сосницького району, двох дерев’яних стільців з м’якими сидіннями та двох металевих дверцят з опалювальної груби. В ході проведення заходів особовим складом Сосницького ВП було встановлено, що крадіжку, шляхом зриву навісного замка на вхідних дверях та проникнення до будинку, скоїв гр. Д.
  4. 10 лютого о 23:05 год. на службу 102 звернувся гр. П житель с. Хлоп’яники. Заявник повідомив, що до його будинку, коли він спав, шляхом вибиття вхідних дверей зайшли двоє сусідів та нанесли йому тілесні ушкодження, налякали родичів заявника, погрожували заявнику та його рідним, якщо вони звернуться до поліції. Терміново просив направити наряд поліції.
  5. Упродовж 11-12 лютого відбулася бійка в с. Матвіївна, син гр. С. здав металобрухт, на отримані гроші не придбав продуктів харчування і додому не приходить, а в с. Киріївка чоловік вчинив сварку.

Вісті Сосниччини №7/9873 за 4 лютого 2017 року

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here