Поразка, яка дорого коштує

0
157

Матч у Бахмачі для ФК «Кудрівка» був, без перебільшення, матчем «за 6 очок». В разі поразки відстань від конкурента збільшувалася б до дев’яти очок, а в разі перемоги – скорочувалася всього до трьох. Зіграв, на жаль, саме перший варіант…

• «Агродім» (Бахмач) 2-1 ФК «Кудрівка» (1-1). Забитий гол: автогол суперника.

Вдалий по якості гри перший тайм закінчився нічиєю: спочатку гравець «Агродому» у боротьбі із атакуючим гравцем ФК «Кудрівка» спрямував м’яч до сітки власних воріт, проте ще по ходу першого тайму рівновагу було відновлено.

У другому ж таймі бахмацькі футболісти спромоглися забити переможний м’яч, який дозволив їм здобути таку важливу перемогу. Вона дозволила «Агродому» не тільки втримати лідируючу позицію, але й відірватися від суперника по звітному матчу на 9 очок. Команда, до речі, перемогла вже всьоме поспіль.

Інші поєдинки вісімнадцятого туру завершилися так:

• «Десна-2» (Чернігів) 1-1 «ДЮСФШ-Динамо» (Ніжин)
  • «Кремінь» (Ічня) 1-0 ФК «Прилуки»
  • «Зернопром» (Куликівка) 0-2 ФК «Чернігів»
  • «Фаворит» (Корюківка) 2-4 «Полісся» (Добрянка)
  • «Ніка» (Чернігів) 2-0 ФК «Городня».

Крім того, відбувся перенесений матч двадцять першого туру:

• «Кремінь» (Ічня) 1-3 «Полісся» (Добрянка).

Наступний матч ФК «Кудрівка» проведе вже в рамках двадцятого туру в суботу, 30 вересня, вдома проти одного із головних конкурентів – чернігівської «Ніки». Початок матчу о 16-00.

Дев’ятнадцятий же тур представники нашого району пропускатимуть, адже суперник – семенівська «Ревна», – знялася з розіграшу ще після першого кола змагань. Відповідно, нашій команді буде присуджено перемогу (3-0) і 3 очки.