Подарунки від депутата

0
154

Минулого вівторка у дитячому відділенні Сосницької лікарні відбулася цікава й корисна для медиків зустріч. Сюди з приємною місією завітав депутат обласної ради Володимир Селянський разом зі столичною журналісткою телевізійного каналу «Прямий», сосничанкою Тетяною Макухою.

Народний обранець поспілкувався з медичним персоналом та хворими, зокрема коротко розповів про себе, про своє бачення об’єднання громад, вів мову про перспективи продажу української землі, корупцію, а особливу увагу Володимир Миколайович звернув на медичну реформу і які наслідки можуть бути від її впровадження.

Свої бачення щодо медичної реформи висловили й присутні медпрацівники та хворі. Питання цієї реформи, яка скоріше нагадує косметичний ремонт аварійної будівлі, обговорювалось присутніми досить емоційно.

Володимир Селянський завітав, як мовиться, не з порожніми руками. Він подарував дитячому відділенню холодильник, два електрочайники та праску.

Головний лікар КЛПЗ «Сосницька УРЛ» Сергій Морозов разом із педіатром й сімейним лікарем Людмилою Савчук та всім медпресоналом щиро дякували депутату за конкретну й таку необхідну для нормального функціонування відділення допомогу та побажали йому всіляких гараздів.

Холодильники від Володимира Селянського також отримали медичні заклади сіл Масалаївка, Чорнотичі та Вільшане.

Віктор Шевченко
Вісті Сосниччини №38/9904 за 23 вересня 2017 року

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here