З нагоди ювілею Організації ветеранів України

0
557

14 лютого у залі засідань районних органів влади пройшов святковий пленум Сосницької районної ради Організації ветеранів України, присвячений її 30-річному ювілею. Голова ради Надія Кузьменко у своєму виступі розповіла про створення та становлення цієї організації, згадала перших її керівників і видатних на Сосниччині громадян, які входили до ради ветеранів, про діяльність об’єднання щодо патріотичного виховання молоді, допомогу нашим бійцям на Сході України тощо.

Палія Яківна подякувала всім, хто допомагав і допомагає організації, поіменно назвала спонсорів й щиро, і сердечно привітала всіх присутніх з першим ювілеєм ветеранської громади. До вітань приєдналися голова райдержадміністрації Валентин Очередько та заступник голови районної ради Геннадій Смаглюк. Вони подякували обтяженим роками трудової та інтелектуальної діяльності громадянам Сосниччини за їхній бойовий та трудовий подвиги, роботу з молоддю, побажали їм всього найкращого, а також привітали з Днем Святого Валентина. Щирий і сердечний привіт з нагоди 30-річчя передав від народного депутата України, Почесного громадянина Сосниччини Олега Ляшка депутат обласної ради Дмитро Блауш. Він також коротко розповів про недостатній розмір пенсій у простих громадян, про їхній соціальний захист, необхідність надання безкоштовних ліків окремим категоріям громадян тощо.

«Ви були і будете достойним прикладом для підростаючого покоління у розбудові нашої держави, то ж добра вам, щастя і всього найліпшого, а ще щиро вітаю вас зі святом Святого Валентина», – підсумував свій виступ депутат, вручаючи цінний подарунок голові ради ветеранів.

Право покласти квіти до меморіалу Слави було надано члену Президії районної ради ветеранів, голові Сосницької первинної ветеранської організації Валентину Коломійцю та голові первинної організації с. Киріївка Людмилі Слюті.

Щирими словами побажань від імені Сосницької музичної школи поздоровила ветеранів її директор Аліна Пода. А в подарунок вона разом з викладачем школи Наталією Попельковою виконали сердечну й мелодійну пісню. Про життя первинної ветеранської організації с. Лави розповіла його сільський голова Надія Пантелієнко, яка до всього ще й чудово виконала пісню «Дума про хліб».

Привітав ювілярів з 30-річчям і військовий комісар Сосницького районного військового комісаріату майор Віталій Щербатенко.

Щиросердно здоровили весь загал і голови первинних ветеранських організацій сіл Авдіївка і Загребелля Катерина Погребець та Катерина Сердюк. Від душі віншували ветеранів та вручили цінні подарунки директор Сосницької гімназії Тамара Чепурна і заступник директора професійного аграрного ліцею Сергій Коропець. З теплим словом звернувся до іменинників і заступник директора Сосницького територіального центру Микола Кир’ян. Свою високу повагу і шану ветеранам засвідчили учні гімназії ім. О. П. Довженка, за що отримали від ювілярів подарунок.

Щирі зичення пролунали і з вуст директора районного будинку культури Раїси Вовкогон та заслуженого працівника культури України, керівника народного аматорського фольклорного колективу «Криниці» Ганни Кузьменко. А учасники цього колективу виконали цілий букет проникливих і мелодійних пісень у подарунок. Як висловилась Ганна Іванівна, треба не плакати, а співати.

Свої вітання та побажання, а також бачення подальшої діяльності ветеранської організації висловив відомий поет і прозаїк, публіцист і краєзнавець, кавалер ордена «За мужність», почесний громадянин Сосниччини Микола Адаменко. А від імені молодого покоління ювілярів привітав студент Сосницького технікуму бухобліку Сергій Герасименко.

Під час святкового засідання головою РДА Валентином Очередьком та заступником голови райради Геннадієм смаглюком були вручені почесні відзнаки.

Насамкінець ювілейних урочистостей голова ради ветеранів Сосниччини Надія Кузьменко зачитала ряд святкових листівок, зокрема від ветеранських організацій міста Суми, Варвинської та Борзнянської районних рад. Вона вручила почесні грамоти обласної ради ветеранів, а також грамоти за зайняті перши три місця в огляді-конкурсі по героїко-патріотичному, моральному та трудовому вихованню молоді, присвяченому 70-річчю Перемоги у другій світовій війні та з нагоди 30-річчя заснування районної ветеранської організації. Перше місце в цьому конкурсі вибороли учні гімназії ім. О. П. Довженка, друге – учні краєзнавчого гуртка Великоустівської ЗОШ I-III ст., а третє – Авдіївської загальноосвітньої школи.

Вісті Сосниччини №7/9873 за 4 лютого 2017 року
Віктор Шевченко

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here