Закінчення, яке вимагає продовження

0
83

Цього тижня футболісти «Волинки» в рамках сімнадцятого туру проводили свій останній матч в рамках чемпіонату Менського району – 2017. Суперником у цій зустрічі виступала команда з Дягової, яка змогла все ж таки вибороти залікові бали у волинчан.

• «Волинка» 1:1 «Дягова» (0:0). Забитий гол: Дюба Ігор

На перших хвилинах волинківська команда захопила ініціативу і гостро атакувала, однак вже до середини першого тайму «Дяговій» практично вдалося вирівняти гру, і провести декілька своїх атак. Гра проходила дуже інтенсивно, з великою кількістю напівмоментів та фолів. Однак в першому таймі ні одній з команд так і не вдалось відкрити рахунок.

У другому таймі знову активніше почали господарі. Проводячи велику кількість атак, вони все-таки досягли свого: Дюба Ігор відмінно реалізував свій шанс і вивів «Волинку» вперед. Вже за декілька хвилин другу жовту, а в сумі червону картку отримав гравець гостей, і «Дягова» залишилась у меншості. Однак це змусило приїжджу команду мобілізуватися і згодом після навісу з кутового м’яч влетів і у ворота господарів поля. Як би не намагалися волинчани знову перехилити «шальку терезів» на свою сторону – це їм не вдалося, і рахунок залишився незмінним – 1:1. Таким чином «Волинка» – перша з команд, яка закінчила менський чемпіонат. Результатом для них в цьому році стало сьоме місце з 11 заліковими балами і можливість продовжити виступи у вищий лізі у наступному році. Дякуємо всім, хто підтримував нашу команду!