Науковий пікнік на природі

0
166

Минулої суботи Чорнотичі приймали гостей у найчарівнішому куточку нашої Сіверщини. На базі зеленого туризму «Бернадське» зустрілись команди юних хіміків з поліських районів Чернігівської області.

Цей пікнік ми проводили в Чорнотичах не випадково. Саме тут була можливість насолодитись прекрасними видами на осіннє Бернадське, прогулятись стежинками серед золотаво-жовтих дерев, помилуватись красою величезного лісового озера.

На науковий пікнік ми запросили всіх, хто з цікавістю дивиться на оточуючий світ, любить ставити і давати відповіді на запитання «Чому?», хто хотів цікаво та з користю розважитися і зустріти нових друзів. Такого формату навчання на Чернігівщині ще не було.

Наш пікнік тривав цілий день. Організатори з «Сіверської орбіталі» намагались органічно поєднати науку із грою. Початок осені виявився найкращим часом для проведення наукового зібрання.

Наш відпочинок і навчання залишили після себе тільки позитивні спогади. Кожен учасник зміг взяти участь у проведенні дослідів, іграх та конкурсах.

Також під час заходу відбувались заняття з фотомайстерності, свідченням чого є гарні світлини з незабутнього відпочинку. На круглому столі було висловлено думку, що на сьогодні Наукові пікніки є сучасним методом роботи в галузі освіти. А оскільки в школах обмаль реактивів, тому було запропоновано в жовтні цього року провести пікнік хімічних експериментів під відкритим небом. Це буде чудова нагода для учнів ще більше полюбити улюблений предмет, лінькуватих – зацікавитись ним.

Організатори осінньої гаївки хочуть висловити велику подяку депутату районної ради Івасенку М.М. за фінансову підтримку в проведенні наукового свята на природі.

Щоб з нами подружитись, пишіть за адресою: chernotichi@Gmail.com.

Віра Журко, завідуюча районним методичним кабінетом
Вісті Сосниччини №38/9904 за 23 вересня 2017 року

ЗАЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here