Вівторок, Листопад 21, 2017

Символіка району, затверджена рішенням Сосницької районної ради від 02 червня 2011 року «Про символіку району», включає в себе герб і прапор, які є обов’язковими атрибутами району, відображають його історичні, культурні, соціально-економічні особливості і традиції.

Герб району

На щиті у зеленому полі на основі, перетятій хвилясто на золоту та синю частини, стоїть золотий ведмідь перед срібною сосною, навколо крони якої літають 19 золотих бджіл, що символізують територіальні громади району.

Щит з гербом району, увінчаний золотою районною короною, охоплює вінок із зелених гілок сосни із золотими шишками, золотих пшеничних колосків та червоного кетяга калини, перевитий синьою перфорованою стрічкою з золотим написом «Cосницький район».

Перфорована синя стрічка, яка символізує кінострічку, вказує на те, що Сосниччина є Батьківщиною видатного кіномитця О. П. Довженка.

Прапор району

Прямокутне полотнище зі співвідношенням сторін 2:3, яке складається з трьох горизонтальних смуг – зеленої, синьої та жовтої (співвідношення їх ширин – 2:1:3), у верхньому куті від древка – герб району, облямований золотом по периметру (вісь герба проходить на відстані в 1/6 довжини прапора від древка).

Зелена, синя та жовта смуги символізують відповідно лісові, водні та орні угіддя району.