«Кудрівка» б’є «Авангард» і виходить на третє місце

0
92

Звітний поєдинок, без сумнівів, був ключовим у боротьбі за третє місце, адже зустрічалися команди, які до цього займали третє та четверте місце. Перемога гарантувала б будь-якій з них більш комфортне положення в останньому турі в контексті битви за останнє вакантне місце на п’єдесталі пошани. І її здобули представники Сосницького району!

• «Авангард» (Мена) 1-2 «Кудрівка» (0-0). Забиті голи: Делеуров Богдан, Шут Андрій.

Логічним підсумком рівної гри в першій половині гри стала нічия. При цьому забитих голів глядачі на менському стадіоні так і не дочекалися.

Всі ключові події були відкладені на другий тайм. Спершу блискучим ударом з гострого кута відзначився Делеуров Богдан. Невдовзі менській команді вдалося відновити рівновагу, реалізувавши пенальті у ворота «Кудрівки». Розв’язка ж у матчі наступила за 5 хвилин до його закінчення, коли пенальті був призначений вже у ворота «Авангарда». До одинадцяти метрової позначки підійшов Шут Андрій, якому з першої спроби не вдалося переграти воротаря господарів, проте йому вдалося виправитися на добиванні. Після цього підстави на призначення ще одного одинадцятиметрового у ворота «Авангарда», здавалось би, були в арбітра матчу, проте натомість було зафіксовано положення поза грою, яке, на думку бокового арбітра, мало місце раніше.

Замість фінального штурму у виконанні менян наприкінці поєдинку ще дві змарновані гольові нагоди мали футболісти «Кудрівки». Втім, навряд чи їх надто це засмутило, адже в підсумку вдалося підкорити Мену.

Завдяки цій перемозі «Кудрівка» обійшла свого суперника в турнірній таблиці, піднявшись на третє місце в «табелі про ранги».

Тепер для того, щоб звершити історичне для себе досягнення – завоювати місце на п’єдесталі, команді залишився останній крок – виїзний поєдинок у Дяговій. Початок матчу – в неділю, 17 вересня, о 14-00.